Yıl Dönümü

Hayatınızı paylaştığınız kişiye onun ne kadar değerli olduğunu göstermenin en naif yolunu arıyorsanız evlilik yıl dönümünüz için Lady Grammophon ile birlikte hareket edebilirsiniz. Estetik ve romantik mimarisi olan Lady Grammophon sayesinde hayatınızdaki en özel insanın ne kadar özel olduğunu ona en güzel şekilde gösterebilirsiniz.

Davetli misafirlerinizi de çağırabileceğiniz yıl dönümüzde unutulmayacak anlar yaşarken Lady Grammophon sizlerin yanında olacak. Profesyonel ve tecrübeli ekibi ile yıl dönümünüzü kutladığınız her an sizin yanınızda olacak olan Lady Grammophon ile ömür boyu unutmayacağınız özel anlar yaşayabilirsiniz.

Aşkınızın ışıltısını yansıtabilecek bir mekanda yıl dönümünü kutlamak istiyorsanız Lady Grammophon sizler için ideal bir adres olacak. Geniş kapasitesi, şehir merkezine yakınlığı ve geniş otoparkı sayesinde herhangi bir sorun yaşamayacağınız Lady Grammophon, bu özel gününüzde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ayrıntıları sizin yerinize düşünüyor.

Eşsiz Manzarası ile Lady Grammophon

Size kalan ise sadece yıl dönümünüzün tadını çıkartmak oluyor. Davetli misafirleriniz ve sizin için en ince ayrıntıya kadar her detayın hesaplandığı bugün sayesinde aşkınızı tazeleyebilir ve evliliğinizi taçlandırabilirsiniz. Özel bir konsept düşündüğünüz zamanlarda da yıl dönümü kutlamaları için Dortmund şehrinde tercih edebileceğiniz Lady Grammophon sayesinde hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

Enfes orman manzaralı bir mekanda hayatınızda en önemli ve en değerli insan ile birlikte özel bir yıl dönümü kutlayabileceğiniz Lady Grammophon salonunda sizleri birbirinden ayrıcalıklı hizmetler bekliyor olacak. Her biri üzerinde detaylıca düşünülmüş olan sürprizler, lezzetli bir mutfak, ışık, ses ve sahne hizmetlerinden yararlanarak yıl dönümünüzü mümkün olabilecek en lüks ve konforlu şekilde geçirebilirsiniz.

Lady Grammophon ile iletişime geçerek yıl dönümü için yararlanabileceğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir ve rezervasyonunuzu yaparak sizler de yerinizi önceden ayırtabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 300 Kişi
Yemeksiz Kapasite 400 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu