Toplantı

Lady Grammophon sayesinde yalnızca kendi ofisinizde toplantılar için yer ayırmak zorunda değilsiniz. Estetik mimariye sahip, kurumsal duruşunuza uygun ve modern duruşlu toplantı salonları sayesinde başarınızı en iyi şekilde Lady Grammophon sayesinde toplantılarınızın daha başarılı geçmesini sağlayabilirsiniz.

Toplantılardan elde edebileceğiniz verimliliği yükseltecek olan Lady Grammophon toplantı salonlarını tercih ederek davetli misafirlerinizi de toplantılarınıza davet edebilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi ve marka prestijinizi yansıtabileceğiniz toplantı salonları geniş kapasiteye sahiptir.

Toplu taşımaya ve Dortmund şehir merkezine son derece yakın olan toplantı salonlarını sizlere sunan Lady Grammophon aynı zamanda geniş otopark alanına da sahiptir. Ulaşım sıkıntısını sizin için ortadan kaldıran Lady Grammophon ile yapacağınız toplantılarınızdan elde edeceğiniz verimlilik artarken aynı zamanda işlerinize daha fazla konsantre olmayı da başarabilirsiniz.

Toplantılarınızı Daha Verimli Hale Getirin

Daha verimli toplantılar geçirmeniz aynı zamanda zamandan tasarruf elde edebilmenizi de sağlar. Bu durum işlerinizin en yoğun olduğu dönemlerde avantajlı duruma geçmenizi sağlar. Toplantı düzenine uygun olan ve konferans salonu donanımlarına sahip olan Lady Grammophon toplantı salonları en yeni teknolojik altyapı ile geliştirilmiştir.

Toplantılarda meydana gelebilecek aksaklıklar nedeniyle vakit kaybetmekten sıkıldıysanız ve vakit kaybetmeden toplantılarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız Lady Grammophon toplantı salonlarını tercih edebilirsiniz. İstek üzerine yeme ve içme hizmeti de alabileceğiniz Lady Grammophon’a dilerseniz kendi catering firmanız ile birlikte de gelebilirsiniz.

Bütün şartlarında esneklik sağlayan Lady Grammophon, tamamen size özel toplantı alanları yaratabilen bir markadır. Kişisel ihtiyaçlarınız ve davetli misafirlerinizin ihtiyaçları ile konforu düşünülerek dizayn edilen toplantı salonları, estetik mimarisi ve kurumsal duruşu ile sizleri ilk görüşte büyüleyebilecek etkiye sahiptir.

Toplantılarınız için uygun bir mekan arıyorsanız Lady Grammophon ile iletişime geçebilir ve dilerseniz randevunuzu erkenden yaparak salonunuzun sizler için hazır hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 300 Kişi
Yemeksiz Kapasite 400 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu