Nişan

Yeni bir dünyaya adım atacağınız zaman sizi yalnız bırakmayan Lady Grammophon’u tercih ederek nişan gününüzün kusursuz bir şekilde geçebilmesini sağlayabilirsiniz. Sizin yerinize nişanınızda gerekli olabilecek tüm ayrıntıları profesyonel ve tecrübeli ekibiyle düşünen Lady Grammophon, aynı zamanda kişisel ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize de profesyonel çözümler sunmaktadır.

Hayatınızın en mutlu gününde sadece eğlenmeye ve sevdikleriniz ile keyifli bir şekilde vakit geçirmeye odaklanmak istiyorsanız nişan organizasyonunuz için profesyonel bir firma seçmelisiniz. Böylelikle zamandan tasarruf ederek diğer işlerinize vakit ayırabilir ve nişanınız için daha iyi hazırlanabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak kendi catering firmanız ile birlikte de gelebileceğiniz salonun kendi özel mutfağı da bulunmaktadır. Bireysel olarak tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veren ve profesyonel çözümler sunan Lady Grammophon Dortmund sayesinde hayatınız boyunca unutamayacağınız bir nişan gecesi yaşayabilirsiniz.

Konforlu, Lüks ve Etkileyici Atmosfer

Şehir merkezine ve toplu taşımaya yakın olan Lady Grammophon aynı zamanda geniş bir otoparka da sahiptir. Davetli misafirlerinizin kolay bir şekilde ulaşabileceği salonun atmosferi nişan organizasyonları için ideal bir dizayna sahiptir. Estetik mimarisi ve güler yüzlü personelleri ile ilgi gören Lady Grammophon, pek çok kişinin nişan için tercih ettiği adresler arasında yer almaktadır.

Sizin için her bir ayrıntının detaylı bir şekilde düşünülerek hazırlandığı bu özel geceyi konforlu ve lüks içinde geçirmek istiyorsanız sizler de Lady Grammophon’u tercih edebilirsiniz. Lady Grammophon ile iletişime geçerek salon ile ilgili detaylı bilgi alabilir veya dilerseniz erken rezervasyon yaparak salonun sizin için hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri ve insan memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Lady Grammophon sayesinde hayatınızın en önemli gününün ölümsüzleşmesini sağlayabilirsiniz. Özel gününüz için Lady Grammophon ile iletişime geçerek yeni hayatınızın kapılarını aralamaya başlayabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 300 Kişi
Yemeksiz Kapasite 400 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu