Lansman

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz lansman salonları sizlere özel avantajlar ile Lady Grammophon tarafından sunuluyor. Bireysel olarak da farklı alanlarda düzenleyebileceğiniz lansman partilerinizin en keyifli, eğlenceli ve eksiksiz olarak geçmesini istiyorsanız Lady Grammophon’u tercih edebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz lansman partilerinizin gerçeğe dönüşebilmesi için size tüm imkanlarını sunan ve kapılarını aralayan Lady Grammophon sayesinde kendinizi evinizin huzurlu ortamında hissederek lansmanınızı düzenleyebilirsiniz.

Lanse etmek ve sunmak istediğiniz herhangi bir ürün ya da hizmet söz konusu ise Lady Grammophon ile bu sürecin her anında birlikte hareket edebilirsiniz. Geniş kitlelere hitap ettiğiniz zamanlarda da yararlanabileceğiniz Lady Grammophon sayesinde davetli misafirlerinizi en konforlu ve lüks şekilde ağırlayabilirsiniz.

Marka prestijinizi ve kimliğinizi ön plana çıkartabileceğiniz Lady Grammophon salonlarında sizin için her bir ayrıntı özel olarak düşünülerek geliştiriliyor. Estetik mimarisi ve teknolojik altyapısı ile dikkat çeken Lady Grammophon Dortmund sayesinde size düşen sadece lansmanınızı en keyifli ve verimli şekilde geçirmek oluyor.

Dortmund Şehir Merkezine Yakın Konumda

İsteğe bağlı olarak özel hizmetlerden de yararlanabileceğiniz Lady Grammophon lansman salonu şehir merkezine yakın konumda olduğu için davetli misafirleriniz lansmanınıza en kolay yoldan ulaşabilirler. Böylelikle ulaşıma bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunları da halletmiş olursunuz.

Özel lansman günleriniz için bütün ayrıntıların en detaylı şekilde profesyonel ve tecrübeli Lady Grammophon ekibi tarafından düşünüldüğü bu süreç içerisinde destek alarak lansmanınızın kusursuz geçebilmesini sağlayabilirsiniz. Lady Grammophon’un ayrıcalıklı dünyası ile tanıştıktan sonra kusursuz ve eksiksiz bir lansman geçirerek ürün ve hizmetlerinizi daha iyi şekilde tanıtmanın verimliliğini yaşayabilirsiniz.

Lady Grammophon tarafından sunulan lansman salonu hizmetleri ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilir ve randevunuzu erkenden yaparak mekanınızın lansmanınız öncesinde sizler için hazır hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 300 Kişi
Yemeksiz Kapasite 400 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu