Festival

Düzenlemeyi düşündüğünüz festival etkinlikleri için Lady Grammophon’u tercih edebilirsiniz. Kurumsal veya bireysel olarak düzenleyebileceğiniz festival etkinliklerinin başlangıcından bitişine kadar Lady Grammophon Dortmund sizlerin yanında olacak.

Her şeyin planladığınız gibi gitmesini istiyorsanız ve detaylar ile uğraşmak yerine organizasyonunuz ile uğraşmak istiyorsanız Lady Grammophon’un eşsiz festival seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Şehir merkezine olan yakınlığı ve geniş otoparkı ile avantajlı duruma geçebilmenizi sağlayan Lady Grammophon’da düzenleyeceğiniz festivallerinize tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. Ulaşım kolaylığı sayesinde davetli listenizdeki herkesin gelebileceği bir festival düzenleyerek özel gününüzün daha da özel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Geniş hacimli ve ferah atmosferli olan Lady Grammophon, mimari estetiği ile ilk bakışta gözünüzü alabilecek ve festival etkinliklerinizi düzenlemek isteyeceğiniz bir alana sahiptir. Yalnızca mimarisi ile değil, gelişmiş teknolojik altyapısı ile de dikkat çeken Lady Grammophon’da aksilikler yaşamadan dilediğiniz tüm organizasyonları düzenleyebilirsiniz.

Profesyonel ve Tecrübeli Ekip Desteği

Organizasyonunuz içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz geniş alan ve teknolojik altyapılar ile birlikte aynı zamanda güler yüzlü personeliyle de hizmet sunan Lady Grammophon sayesinde unutulmayacak bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Profesyonel ve tecrübeli ekibi ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ayrıntıları hesaba katarak çalışmalarını sürdüren Lady Grammophon’da kendinize özel alanınızı en iyi şekilde değerlendirebilir ve davetli misafirleriniz ile eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik sistemi ve ekstra konforlu yapısı ile dikkat çeken Lady Grammophon aynı zamanda lüks sevenlerin de vazgeçilmez adresleri arasındadır.

Festival etkinlikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz güvenilir, sağlam altyapılı ve güler yüzlü personellere sahip olan salon ihtiyaçlarınızda Lady Grammophon ile iletişime geçebilirsiniz. Lady Grammophon ile iletişime geçerek en özel günleriniz için randevu alabilir veya Lady Grammophon hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi sizler de alabilirsiniz. Lady Grammophon sayesinde kusursuz bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 300 Kişi
Yemeksiz Kapasite 400 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu