Düğün

Lady Grammophon, en özel ve en keyifli geçmesi gereken düğün gününüzde sizlerin her anında yanında oluyor. Enerjik atmosferi ile ilgi gören ve ön plana çıkan Lady Grammophon Dortmund düğün salonu hizmetleri sayesinde düğününüzü sevdikleriniz ile birlikte unutulmayacak şekilde geçirebilirsiniz.

Her bir ayrıntının size özel olarak düşünüleceği bu gecede size kalan sadece sevdikleriniz ile eğlenmek ve en özel gününüzün keyfini çıkartmak olacak. Misafirlerini en özel koşullarda lüks ve konforlu bir şekilde ağırlayan Lady Grammophon’un düğün salonu içerisinde gayet geniş ve orta yükseklikte tavanı ile sizi bekliyor olacak.

Büyük salondaki yemekli 300 kişilik kapasitesi ile en büyük düğün organizasyonları için de ideal olan Lady Grammophon’un aynı zamanda yemeksiz olarak 400 kişiye kadar da kapasitesi bulunmaktadır. Otopark kapasitesi olarak da en üst düzey hizmeti size sunabilecek olan Lady Grammophon içerisinde yemek servisi de bulunmaktadır.

İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler

Catering firması ile anlaşmak isterseniz tercihinizi yaparak kendi istediğiniz yemekleri de düğününüzde sunabilirsiniz. Ancak Lady Grammophon’un lezzetli ve eşsiz mutfağını da tatmayı unutmamalısınız. Işık, ses ve sahne hizmetlerini en üst teknoloji ile birleştirerek sunan Lady Grammophon’dan randevu aldığınız zaman menüde değişiklik yapabilme hakkına da sahip olabilirsiniz.

Fotoğraf çekimleri için de uygun olan Lady Grammophon’u tercih ettiğiniz zaman kendi fotoğrafçınızı getirebilir ya da Lady Grammophon’un fotoğrafçı hizmeti sayesinde en özel gününüzün ölümsüzleşmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için isteğe bağlı olarak özel oyun alanlarının da geliştirilebildiği Lady Grammophon’da düzenleyeceğiniz düğün organizasyonlarınızın ömür boyunca unutulmaz hoş hatıralara dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibiyle hizmetlerini sunan Lady Grammophon, düğün organizasyonunuzun başlangıcından bitişine kadar yanınızda olacak. Rezervasyon ve ek bilgi için Lady Grammophon ile iletişime geçebilirsiniz.

Yemekli Kapasite 300 Kişi
Yemeksiz Kapasite 400 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu