Doğum Günü Partisi

Yeni yaşınızı her zamankinden daha farklı ve özel kutlamak istiyorsanız ya da sevdikleriniz için sürpriz bir doğum günü partisi düzenlemek istiyorsanız Lady Grammophon’u tercih edebilirsiniz. Sürpriz doğum günü partilerinin vazgeçilmez adresi olan Lady Grammophon Dortmund olarak, partinizin her anında sizlerin yanında oluyoruz.

Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel doğum günü salonumuz içerisinde sevdikleriniz ile son derece mutlu ve keyifli bir şekilde vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz ve tecrübeli personellerimiz ile sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanarak ömür boyu unutamayacağınız bir doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz.

Kendiniz ya da sevdikleriniz için belirlediğiniz özel konsepte sahip doğum günü organizasyonlarını düzenlemek istiyorsanız pek çok farklı noktaya dikkat etmeniz gerektiğini asla unutmamalısınız. Bu tür doğum günü partilerinin profesyonellik ve özverili bir çalışma gerektiğini de asla aklınızdan çıkartmamalısınız.

Unutulmayacak Özel Günlere

Sevdikleriniz, arkadaşlarınız, aileniz ve yakınlarınız ile mutlu, eğlenceli ve kusursuz bir doğum günü partisi yaşamak istiyorsanız Lady Grammophon’u tercih edebilirsiniz. Yiyecek ve içecek servislerimiz sayesinde eğlence dozunuzu yükseltebilir ya da kendi tercih ettiğiniz yiyecek ve içecekleri anlaştığınız firma ile salonumuzda da misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Geniş alana sahip olan salonlarımız aynı zamanda muhteşem bir orman manzarasına sahiptir. Şehir merkezine yakın olan Lady Grammophon, davetli misafirlerinizin de kolay bir şekilde doğum günü partinize ulaşabilmesini sağlar. Böylelikle ulaşım sorununu düşünmeden tüm tanıdıklarınızı doğum günü partinize davet edebilirsiniz.

Doğum günü partisi düzenlemek için en ideal yerler arasında bulunan Lady Grammophon sayesinde ömür boyu unutamayacağınız bir doğum günü partisi organize edebilirsiniz. Sevdikleriniz ile bir araya geleceğiniz bu özel günde tüm ihtiyaçlarınız kusursuz ve eksiksiz bir şekilde profesyonel ve tecrübeli ekibimiz tarafından sizlere özel seçenekler ile karşılanacaktır.

Yemekli Kapasite 300 Kişi
Yemeksiz Kapasite 400 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu