Baby Shower

Son dönemlerde adından daha fazla söz ettirmeye başlayan organizasyonlar arasındaki baby shower organizasyonları sizler için Lady Grammophon Dortmund’da eşsiz ve unutulmaz anlara dönüşüyor. Bebeğinize “Merhaba” demeniz için en önemli partiler arasında bulunan baby shower partileri genellikle bebeğin doğumuna sayılı günler kala düzenlenir.

Hayatınızın en önemli anlarından biri olacak olan baby shower partisinde sevdikleriniz ile unutulmayacak anlar yaşamak ve bu özel anınızı daha da özel hale getirmek istiyorsanız Lady Grammophon’u tercih edebilirsiniz. 9 ay boyunca karnınızda taşıdığınız ve bu süreç içerisinde pek çok farklı sorunla yüzleştiğiniz dönemin sonunu en iyi şekilde kutlamak istiyorsanız baby shower partilerinizi düzenlediğiniz süreç boyunca Lady Grammophon yanınızda olacak.

Kalbinizin prensi ya da prensesi için düzenleyebileceğiniz bu organizasyon sayesinde sevdikleriniz ile birlikte de bir araya gelebilir ve ömür boyu hatırlanabilecek anılar oluşturmaya başlayabilirsiniz. Lady Grammophon Dortmund, annelere ve bebeklere ayrı olarak sunduğu hizmetler ile bu özel günün kusursuz ve eksiksiz bir şekilde geçmesini sağlıyor.

Bebeğinize Hoşgeldin Partisi için Aradığınız Herşey

Evinizin sıcaklığını yansıtabilecek olan Lady Grammophon, istediğiniz süslemeler, yiyecek ve içecek ikramları ile sizin ve sevdiklerinizin yüzünüzü güldürecek. En keyifli ve en eğlenceli anlarınızı geçirebileceğiniz baby shower partinizde kendinizi daima kendi evinizde dostlarınız ve akrabalarınız ile birlikteymiş gibi hissedebilirsiniz.

Şehir merkezine yakın konumu ile ilgi gören Lady Grammophon’a özel fotoğrafçınızı getirebilir ya da Lady Grammophon’un fotoğrafçılarından da yardım alabilirsiniz. Işık, ses ve sahne sistemi hizmetleri sunan Lady Grammophon içerisinde çocuklara özel oyun alanı da isteğinize göre yapılabilmektedir. Geniş otopark kapasitesi, en özel lezzetlerin yer aldığı mutfağı ve ferah orman manzarası ile ilgi gören Lady Grammophon’u tercih ederek sizler de bu özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

Yemekli Kapasite 300 Kişi
Yemeksiz Kapasite 400 Kişi
Kapalı Davet Alanı
Kolonlu ve Orta Yükseklikte Tavan
Şehir Merkezine Yakın, Orman Manzaralı
Geniş Otopark Alanı
Engelli Girişi
Fotoğraf ve Video Çekimi
Menü Tadımı
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Menü Değişikliği
Organizasyon Sorumlusu
Çocuk Oyun Alanı
Organizasyon ve Catering Firması Getirilebilir
Giriş Formu
Kayıt Formu