Cenaze Anma Töreni

Lady Grammophon, Dortmund şehrindeki cenaze sonrası anma törenleriniz için sizlere özel bir hizmet sunuyor. Taziyeleri geniş kapasiteli salonlarda kabul edebileceğiniz Lady Grammophon salonları bu özel ve anlamlı gününüzün ağırlığına yakışır şekilde geçebilmesi için hizmetlerini devam ettiriyor.

Cenaze sonrasında taziyeleri özel bir salonda kabul etmek isterseniz veya cenaze sonrasında bir mekana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Lady Grammophon hayatınızın her anında her aldığı gibi bu anında da yer alacak.

Sizleri bu anlamlı gününüzde asla yalnız bırakmayacak olan Lady Grammophon ekibi tüm çalışmalarını sizleri düşünerek profesyonel ve tecrübeli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Cenaze sonrasında yararlanabileceğiniz salonları dilerseniz yakınlarınızın cenaze yıldönümlerinde de kullanabilirsiniz.

Kolay Ulaşım ve Merkezi Konum

Şehir merkezine son derece yakın bir konumda olan Lady Grammophon, özel ve yüksek kapasiteli bir otoparka da sahiptir. Bu sayede, sevdiklerinizin bu özel gününüzde herhangi bir trafik sorunu yaşamadan yanınızda olmalarını sağlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiler için de düzenleyebileceğiniz anma törenlerinde her bir ayrıntı siz değerli müşterilerimiz için en özel şekilde düşünülmektedir. Hayatınızın en önemli anlarından biri olan cenaze anma törenlerinde ve taziye kabulü döneminizde sizleri bir an olsun yalnız bırakmıyoruz.

Lady Grammophon’un geniş ve ferah alana sahip olan salonları kalabalık katılımın gerçekleşeceği cenaze anma törenleri için de idealdir. Yer ve ulaşım sıkıntısı yaşamayacağınız Lady Grammophon salonlarından yararlanmak istiyorsanız Lady Grammophon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Giriş Formu
Kayıt Formu